logo Novoměstská radnice facebook
logo Novoměstská radnice facebook

Program

Od pondělí 12. do středy 14. prosince se nádvoří Novoměstské radnice promění ve vánoční trh, který potěší všechny vaše smysly.

Přijďte si užít jedinečnou vánoční atmosféru v samém srdci Prahy a radovat se při pohledu na tradiční české hračky - berušku na klíček, plechové puf-puf parníčky, ručně zdobené notýsky... Trh bude provoněn svařeným vínem podávaným ve vratných hrníčcích nebo kelímcích od Náš Ježíšek - Spolek pro tradiční Vánoce, který poskytl celé akci patronát.

Adventnímu trhu bude dominovat postava sv. Lucie, jejíž svátek připadá na 13. prosince. Svatá Lucie je patronkou mnoho profesí a mimo jiné i nevidomých. Od 12. do 14. 12. máte tedy příležitost navštívit Invisible Exhibition - Neviditelná výstava pouze za 90 Kč (dospělý) a za hodinu slepoty konečně otevřete oči.

Vouchery si vyzvednete na nádvoří Novoměstské radnice ve stánku České hračky. Kapacita je omezená - doporučujeme si udělat rezervaci v rezervačního systému výstavy. Pakliže budou všechny termíny rezervované, nezoufejte, protože vouchery budou platit do 15. 03. 2017:)

Těšíme se na vás!

Otevřeno vždy od 10:00 do 20:00.

Bližší informace:
Natálie Richterová, Česká hračka
tel.: +420 602 177 231
e-mail: natalie.richterova@ceska-hracka.cz

www.ceska-hracka.cz

 

Výsledek obrázku pro česká hračka  nj_new_bluered-2 

nahoru


logo Novoměstská radnice